Aprilia

Testata Aprilia

Aprilia

Angelini Fine Chemicals je obchodní jednotkou Angelini Pharma. Vyvíjí a vyrábí malé molekuly pro značky Angelini a poskytuje smluvní vývojové a výrobní služby předním farmaceutickým nadnárodním společnostem a biotechnologickým společnostem.

Angelini Fine Chemicals se nachází v blízkosti Aprilie, jižně od Říma, s nejmodernějším cGMP výrobním závodem a výzkumnými a vývojovými laboratořemi na 70 000 m2 a je v popředí ve vývoji a výrobě zakázkových malých molekul, pokročilých meziproduktů a aktivních farmaceutických látek. Pomáhá farmaceutickým společnostem vyvíjet léky o s kapacitou od kilogramu až po několik tun.

Nedávno společnost Angelini Fine Chemicals zahájila produkci v nové oblasti svého závodu s cílem rozšířit svou HPAPI výzkumnou, vývojovou a výrobní kapacitu a posílit své portfolio služeb CDMO pro své současné i budoucí zákazníky.

Závod je kontrolován a schválen italskou AIFA (Agenzia Italiana del Farmaco), americkým FDA (Food and Drug Administration) a PMDA (Pharmaceutical and Medical Devices Agency) a má certifikaci cGMP a ISO. Jeho roční výrobní kapacita je 140 000 litrů. Společnost používá širokou škálu syntetických technologií k řešení složitých chemických a produkčních problémů, což je přístup „dělání chemie“, který je velmi oceňován na mezinárodním trhu farmaceutického outsourcingu.