Albany (ThermaCare®)

Thermacare2

Albany

Výrobní závod v Albany (Georgie - USA), asi tři hodiny jižně od Atlanty, vyrábí tepelné zábaly ThermaCare® pro celý svět již více než 20 let.

Některé údaje o závodu: plocha přes 18 000 m2, výrobní kapacita přes 60 milionů tepelných zábalů ročně a přes 150 pracovníků. Závod v Albany je globálním dodavatelem pro ThermaCare® Heatwrap.

ThermaCare je patentovaná technologie, která produkuje skutečné teplo, které pomáhá tělu obnovit poškozenou tkáň a urychlit hojení. Thermacare® zábaly jsou zdravotnické prostředky registrované v Německu, Itálii, Francii, Španělsku, Rakousku, USA, Kanadě a mnoha dalších zemích po celém světě a průběžně testovány, aby byla zajištěna shoda s regulačními požadavky a očekáváním zákazníků.

Produkty ThermaCare® jsou formulovány pro záda a kyčle, krk, zápěstí a ramena, kolena a lokty, multifunkční svaly a klouby, menstruační bolest; všechny používají tepelnou terapii, která pomáhá zmírnit bolest svalů, snížit bolestivost a uvolnit napjaté svaly.

Produkty ThermaCare® jsou vyráběny specializovanými techniky, kteří zaručují shodu s nejvyššími výrobními standardy za použití nejmodernějších technologií. Výrobní linky byly nedávno aktualizovány instalací nových  balicích strojů a automatických vzorkovacích systémů schopných zajistit stále vyšší výkon z hlediska kvality a účinnosti. Výzkumné a vývojové laboratoře ThermaCare® umístěné v závodě Albany umožňují neustálý vývoj inovací a umožňují jejich integraci do výrobních procesů v souladu s potřebami trhu. Závod je registrován FDA a certifikován ISO 13485.